128GB MICRO SD ANDROID SANDISK SDSQQVR-128G-GN6IA for Dashcams , home monitoring

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

SKU: 210226811
Üretici: Sandisk
915,88 ₺ (TL) (KDV Dahil)
Kullanılabilirlik: Stokta yok
TürüMicro SD
Kapasite128 GB
AdaptörVar

Yıllar boyunca dünyanızı güvende tutmaya yardımcı olur Ev güvenlik kameralarınız veya araç kameranız için 120.000 saate kadar (13 yıldan fazla)1 görüntü çekmek üzere oluşturulan SanDisk® MAX ENDURANCE microSD™ kart, sadece kesintisiz kaydetme ve yeniden kaydetme için değil, aynı zamanda yıllarca sürecek kesintisiz iç rahatlığı için de tasarlanmıştır. Uzun süre dayanmak üzere tasarlanan1 bu microSD kart, sıcaklığa, suya, darbeye ve röntgen ışınına dayanıklı olduğundan çeşitli zorlu hava koşullarına dayanabilir.2 256 GB7‘a kadar kapasitesi sayesinde, çok daha fazla Full HD veya 4K video çekip, depolayabilirsiniz3. Ayrıca 100 MB/sn5‘ye kadar okuma hızları ile, video görüntülerini aktarmaya ve yedeklemeye daha az, hayatı yaşamaya daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Ev Güvenlik Kameralarınız ve Araç Kameranız için Üretildi Uzun süre dayanmak üzere tasarlanan1 bu microSD™ kart, yıllarca güvenilir bir şekilde video çeker, böylece dünyanızı güvende tutmaya yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Her Anı Yakalamak için Tasarlandı Sıra dışı dayanıklılık, bu microSD™ karta 120.000 saate kadar (13 yıldan fazla)1 kesintisiz izleme ile beklentilerinizi aşacağı konusunda güvenebileceğiniz anlamına gelir. Sağlamlık için Tasarlandı Bazen ideal dışı koşullarda çekim yapmanız gerektiğinden, SanDisk MAX ENDURANCE microSD™ kart, sıcaklığa, suya, darbeye ve röntgen ışınına dayanıklıdır.2 Daha Fazla Kayıt, Daha Az Yer Değişimi 256 GB7’a kadar kapasiteler ile aynı kartın üzerine daha uzun süre kayıt yapabilir ve yeniden yazmalar arasında daha fazla görüntüyü kaydedebilirsiniz. Full HD veya 4K Kayıt Sınıf 10, video hızı U3 ve V304 olarak derecelendirilen SanDisk MAX ENDURANCE microSD™ kart, Full HD veya 4K kayıt yapacak hıza sahiptir.

Ev güvenlik kameralarınız veya araç kameranız için 120.000 saate kadar (13 yıldan fazla)1görüntü çekmek üzere oluşturulan SanDisk® MAX ENDURANCE microSD™ kart, sadece kesintisiz kaydetme ve yeniden kaydetme için değil, aynı zamanda yıllarca sürecek kesintisiz iç rahatlığı için de tasarlanmıştır. Uzun süre dayanmak üzere tasarlanan1 bu microSD kart, sıcaklığa, suya, darbeye ve röntgen ışınına dayanıklı olduğundan çeşitli zorlu hava koşullarına dayanabilir.2 256 GB3‘a kadar kapasitesi sayesinde, çok daha fazla Full HD veya 4K video çekip, depolayabilirsiniz4. Ayrıca 100 MB/sn5‘ye kadar okuma hızları ile, video görüntülerini aktarmaya ve yedeklemeye daha az, hayatı yaşamaya daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

1.02mm x 14.99mm x 10.92mm 

SanDisk MAX ENDURANCE microSD™ kart, sahip olduğu 100 MB/sn5’ye kadar okuma hızları ile çekimleri göz açıp kapayana kadar aktarır veya yedekler.

Sınıf 10, video hızı U3 ve V306 olarak derecelendirilen SanDisk MAX ENDURANCE microSD™ kart, Full HD veya 4K kayıt yapacak hıza sahiptir.

Bazen ideal dışı koşullarda çekim yapmanız gerektiğinden, SanDisk MAX ENDURANCE microSD™ kart, sıcaklığa, suya, darbeye ve röntgen ışınına dayanıklıdır