Hakkımızda

HAKKIMIZDA :

 

Donanım , Yazılım , Network alanlarında tecrübeli kadrosuyla 2003 yılında faaliyete geçen 2T Bilgisayar bugünün ve geleceğin teknolojilerini doğru çözüm ve uygun maliyet avantajları ile müşterilerine sunmayı hedef edinmiş bir kuruluştur.

 

MİSYONUMUZ , VİZYONUMUZ:

 

Teknoloji sürekli gelişmekte olan bir kavramdır. Doğru çözümleri doğru zamanda ve en uygun şartlarda başarıyla sunmak tecrübe gerektirir. Kurulduğu günden bugüne bilgisayar sektöründe kendi öz işini yapmakta olan firmamız , yetenek ve tecrübesini müşterilerimize amaçları doğrultusunda en uygun projeleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

 

YAKLAŞIMIMIZ :

 

Kurumsal ağırlıklı kimliğiyle hem kurumsal müşterilerine hem son kullanıcıya fiyat / performans açısından en avantajlı çözümleri sunmayı amaç edinen , müşteri memnuniyetini en önemli ilke edinen firmamız , bilgi teknolijilerinde yaşanan tüm gelişmelere paralel , müşteri ihtiyaçlarına dayalı hizmet ve ürün satış içeriğiyle sektör nabzını tutarak müşterilerinin her zaman yanında hareket etmektir.

 

GİTTİ GİDİYOR VE N11 ÜZERİNDE 2T BİLGİSAYAR

Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitelerinde 10 yılı aşkın süredir en iyi müşteri memnuniyetine sahip bilişim firması 2T BİLGİSAYAR.  (Memnuniyet oranı %99 - %100 arası değişmektedir)

INTEL KANAL ÜYESİ : 2T BİLGİSAYAR

 

Kurulduğu günden bu güne intel ile güçlü işbirlikteliği içinde olan firmamız kanal üyeliğinin yanısıra intel uzmanlık eğitimlerinde de var olarak güncel bilgi ve desteği her zaman siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.