DARK 12cm FRGB Fan (Guardian ve GT Fanı) DKCCF125F

SKU: DKCCF125F
Üretici: Dark
Fiyat için Arayın

Dark Fixed RGB 12cm Guardian ve GT Kasa Fanı
Rüya Gibi FRGB Renkler ve Muhteşem Efektler ile Kasanıza Yepyeni Bir Görünüm !
Göz Kamaştırıcı Renkler: Dark Fixed RGB Fan !
Yepyeni Dark Fixed RGB kasa fanı! Siz de müthiş FRGB renkleri ile kasanızı renklendirebilirsiniz. 4pin Molex bağlantılı tüm sistemlerle tam uyumlu uyumlu çalışır. Üstelik 1200rpm'lik dönüş hızı ve 39.19 CFM hava akışı sayesinde kasanızda fırtınalar estirebilirsiniz. Dark FRGB fanlar şimdi stoklarda!
FRGB Süper Renkler ve Yüksek Performansıyla Karşınızda Dark Guardian ve GT Kasa Fanı!
Dark FRGB fanların bağlantısı 4pin molex olarak konumlandırılmıştır. Dark FRGB fanlar ile full kontrol için satın alma öncesi anakartınızda gerekli bağlantıların olup olmadığını kontrol edin.Yüksek Hava Akışı ile Optimum Serinlik

Toplam 9X kanadından süzülen 39,19cfm'lik hava akışı ve 0,69mm-H2O'nun ferahlığı ile donanımlarınız nefes alacak. 1200rpm'lik dönüş hızı ve Rifle bearing rulman teknolojisi sayesinde 23.7dB(A)'lık ultra düşük ses deneyimine sahip Dark FRGB fanlar, adreslenebilir LED'leri sayesinde yüksek parlaklık ve düşük ses seviyesi ile maksimum hava akışını bilgisayarınıza getiriyor.En Güzel Renkler ve Müthiş Efektler ile Kasanızı Canlandırın
Dark FRGB fanlarının sahip olduğu 8 adet iç ve 12 adet dış ultra yüksek parlaklıktaki FRGB LED'leri sayesinde hem kasanızın içini hem de dışını renklendirin.Dark Guardian ve GT'nizi Fanlar ile Donatın !

Yüksek performanslı ve yepyeni görünümlü süper kasa Dark GT ve Guardian'ın orijinal fanı ile aynı özelliklere sahip Dark fanlar aynı zamanda kasalarınızı ekstra fanlarla donatma fırsatı veriyor. Birden fazla alabileceğiniz Dark FRGB fanlar ile Dark GT ve Guardian kasalarınıza renk cümbüşünü getirin..

Teknik Özellikler:

 

Fan TipiFixed RGB
Bağlantı Portu4Pin Molex Bağlantısı
Voltaj5~13V
Akım120mA(Fan), 880mA (LED)
Rulman (Bearing) TipiRifle Bearing
Fan Hızı1200rpm ± 10%
LED Sayısı8X(inner), 12X(outer)
Maks. Hava Akışı39.19cfm
Maks. Statik Hava Basıncı0,69mm-H2O
Ses Seviyesi

23,7dB(A)

Boyutlar120*120*25mm
Garanti Süresi2 Yıl
Üretici KoduDKCCF125F