DARK 1m USB Type-C Örgülü Şarj ve Data Kablosu DK-CB-U31L100BR

SKU: DK-CB-U31L100BR
Üretici: Dark
Fiyat için Arayın

Dark USB Type-C / USB Type-A 1 Metre Quick Charge
Dark Kablo ile Yeni Nesil Akıllı Cihazlarınızı Şarj Etmeye ve Hızlı Veri Transferine Hazır Olun!


Dark Tip-C kablo ile Hızlı Şarj ve Veri Transferi!

Dark 100cm USB-C / USB-A kablo ile hem hızlı data transferi gerçekleştirebilirsiniz hem de hızlı şarj desteği olan akıllı cihazlarınızı kısa sürede Quick Charge sayesinde vakitten tasarruf ederek şarj edebilirsiniz. 


Quick Charge Desteği ile Akıllı Cihazınız Kısa Sürede Şarj Olsun
Dark USB Tip-C / USB Tip-A 1 metre data/şarj kablosu, son teknolojiler ile donatılmıştır. QuickCharge destekleyen akıllı cihazlarınızı kısa sürede şarj eder. QuickCharge, standart şarj etme süresini dört kata kadar azaltmaktadır. Böylelikle akıllı cihazınız hızlıca tam batarya doluluk oranına kavuşacak ve siz de gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.


Type-C Şarj Çıkışı ile Akıllı Cihazlarınızı Şarj Edin
Dark USB Tip-C / USB Tip-A şarj ve data kablosu, Type C bağlantılı tüm cihazlar ile tam uyumludur. Hızlı şarj desteği sayesinde cihazlarınızı daha kısa sürede şarj edebilir, vakitten tasarruf sağlayabilirsiniz. Dark Tip-C kablo ile akıllı cihazınızı rahatlıkla bilgisayarınıza bağlayabilir ve hızlı veri transferinin farkını yaşayabilirsiniz.


Yüksek Kaliteli 'Shielded' Dış Kaplama ve Örgü Kablo Yapısı

Dark USB Tip-C - USB Tip-A kablo, kaliteli kabloların vazgeçilmez özelliği olan "shielded" özelliğine sahiptir. Bu sayede dış elektromanyetik etmenlerden kolayca etkilenmez. Bağlantı noktaları ise yüksek kaliteli ABS plastikten imal edilmiştir. Kablo kısmında kullanılan örgülü kablo yapısı sayesinde bükülmelere ve ezilmelere karşı rakiplerinden daha dayanıklıdır.


Teknik Özellikler

Bağlantı TipiUSB Tip-A / USB Tip-C
Bağlantı Hızı480Mbps
Üretici KoduDK-CB-U31L100BR