DARK 2M 4K 60P,18GBPS,HDMI 2.0B KABLO DK-HD-CV20L200G

SKU: DK-HD-CV20L200G
Üretici: Dark
Fiyat için Arayın

Dark 2M HDMI 2.0 4K @60Hz 18Gbps Destekli Kablo
4K@60Hz Ultra HD Görüntü ve Full HD Destekli Kablo ile Rakipsiz Olun!Dark HDMI Kablo Ultra HD TV'ler ve Kaliteli Monitörlerin Kablosu !
Dark HDMI kablo 4K görüntü kalitesinin ergonomik boyu ile vazgeçilmeziniz olmaya geliyor. 3840x2160p çözünürlükte 60Hz görüntü aktarımı ile Dark HDMI kablo; 4K LED / OLED / Curved / Plazma TV'ler, Hi-Fi sistemler, yeni nesil oyun konsolları, ev sinema sistemleri, medya oynatıcılar ve projeksiyonlarda yüksek görüntü kalitesini kayıpsız olarak sunar.
Yüksek Kaliteli Dijital İçerik Keyfi!
Dark HDMI v2.0 kablo kendinden önce gelen HDMI kabloların sunduğu 10.2 Gbps maksimum veri transferini neredeyse 2 katlayarak toplamda 18Gbps'lik bir hıza ulaşır. Üstün veri transferi için yüksek kaliteli saf bakır kablodan yapılan Dark HDMI v2.0 kablo ile yükek kaliteli içeriği takılmalar yaşamdan yüksek akıcılık ile HDMI alıcınızdan 4K TV'nize aktaracaksınız.Gerçekçi Renklerle Dans Başlıyor!

Eski standartlara sahip HDMI kablolar RGB renk derinliği olarak 4096x2160@60 çözünürlükte kanal başına maksimum 8bit destek sunabilir. Dark HDMI v2.0 kablonun YCbCr 4:2:0 ve 4:2:2 desteği sayesinde kanal başına 16 bit renk derinliğine kavuşacak ve 4K çözünürlükte 16.7 milyon yerine 281 Trilyon renge sahip olacaksınız. Derin renk (Deep Color) desteği ile her rengin her tonunu capcanlı görebileceksiniz.En Gerçekçi Görüntü !
Dark HDMI v2.0 kablo Display HDR teknolojisi ile uyumludur. HDR renkleri daha canlı ve karşıtlıkları daha derin göstererek renklerin dinamik aralığını geliştirir. Bunun bir sonucu olarak görüntüler gerçeğe daha yakın görünür ve düzenlenmiş parlaklık, oyunları ve filmleri daha iyi görebilmenizi sağlar.En Güzel Ses ve Görüntü Deneyimi İçin Dark HDMI Kablo !
Dolby Vision görüntü ve Dolby Atmos ses için en doğru seçim Dark HDMI 2.0 kablo! Dolby Vision, HDR görüntü teknolojisinin en üst seviyesidir ve Advanced HDR olarak tanımlanır. Ekrana olağanüstü renkler, kontrast ve parlaklık katarak görüntüleme deneyimini dönüştürür. Dolby Atmos ise ses teknolojisinin en üst seviyesidir ve Advanced Sound olarak tanımlanır. Pürüzsüz ses ile berraklık, zenginlik, detay ve derinlik gibi her şeyi harekete geçirir. Güçlü hareket eden bir eğlence deneyimi sunar. Ayrıca Dark HDMI v2.0 kablo 32 kanal-1536KHz desteği sayesinde sizlere ultra ses deneyimi sunuyor.Konsol'da da 1 Numara !
Dark 4K@60Hz  HDMI kablo ile 4K çözünürlük desteğine sahip PS4 / PS4 PRO gibi çığır açan konsollarda 4K deneyimini yaşayın. Yüksek kaliteli görüntü ile birlikte akıcı 60Hz tazeleme oranı sayesinde keyfinize keyif katın.Apple Tv'de 4K Kalitesine Şahit Ol !
Dark HDMI v2.0 kablonun desteklediği 4K@60Hz tazeleme oranlarıyla Apple tv'nize kalite katın. Dark HDMI v2.0 kablo ile sorunsuz biçimde Apple tv'nizi çalıştırabilirsiniz.Tüm Blu-Ray Medya Oynatıcılar İçin Kusursuz Uyum !
4K kalitesinde görüntü sağlayabilen Dark HDMI v2.0 kablo sayesinde hiç sorun yaşamadan tüm 4K destekli Blu-Ray cihazlarınızda filmlerinizi, videolarınızı izleyebilir, yüksek kalite keyifli görüntülerin tadına varabilirsiniz.


2m'de Kesintisiz Bağlantı için 30 AWG Kalınlık ve %100 Bakır Yapı
2 metre boyunca kusursuz veri iletimini sağlamak için 30 AWG kalınlığında, yüksek kaliteli, oksijensiz, %100 saf bakırdan imal edilmiştir. Düşük dirençli bakır kablo demetleri sayesinde HDMI sinyalini hızlı ve doğru iletir.Altın Kaplama ile Sorunsuz, Yüksek İletkenlik
HDMI üzerinden kusursuz görüntü ve ses kalitesini aktarmak için Dark HDMI kablolar yüksek iletkenlik gösteren altın kaplama uçlara ve iç bağlantı noktalarına sahiptir.

Teknik Özellikler :

 

Tür                                                          Kablo
Ses ve GörüntüHDMI (Versiyon 2.0)
Çözünürlük4096×2160, 3840×2160, 1920×1080
4K 60Hz
Garanti Süresi2 Yıl
Uzunluk2 Metre
3D DesteğiVar
Ses Desteği32 Kanal Ses, 1536kHz Ses, Çoklu Kanal Ses

Desteklenen Özellikler
 
Full HD Blu-ray Disc and HD DVD video, Consumer Electronic Control (CEC), DVD-AUDİO, Super Audio CD (DSD), Auto Lip-Sync Correction, Dolby TrueHD / DTS-HD Master Audio bitstream capable, Updated list of CEC commands , 3D video, Ethernet channel , Audio return channel (ARC), 4 audio streams, Dual View, Perceptual quantizer HDR EOTF, Hybrid log-gamma (HLG) HDR EOTF, Static HDR metadata, Dynamic HDR metadata
Transfer Hızı18 Gbp/s 
Kablo TürüAltın Uçlu
Üretici Kodu
 
DK-HD-CV20L200G