DARK 3IN1 TYPE-C TO USB3-HDMI 4K-USB3.1 TYPE-C SARJ DK-AC-U31X32

SKU: DK-AC-U31X32
Üretici: Dark
Fiyat için Arayın

Dark 3'ü 1 Arada USB3.1 Type-C Erkek - USB3.0 / HDMI Dönüştürücü(4K UHD) / 65W PD Şarj Dönüştürücü
Dark USB Type-C Dönüştürücü ile Tek Port'tan Dünyaya Açılın!
Yeni Nesil DARK Type-C Adaptörü ile Gerekli Bağlantılara Sahip Olun!
Dark USB Type-C dönüştürücü HDMI, USB 3.0 ve PD hızlı şarj yuvalarına sahiptir. Dark U31X32 sayesinde hem görüntü, hem USB hem de PD hızlı şarj portuna sahip olacaksınız. Bu sayede yeni nesil Macbook ve uyumlu Ultrabook'unuzun ekranındaki görüntüyü monitörünüze aktarabilir ve aynı zamanda USB cihazlarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca PD portu üzerinden uyumlu cihazlarınızı rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Dark U31X32 ile bilgisayarınızın verimliliğini katlayın!Dikkat! Cihazınız Type-C Portu Üzerinde Tüm Fonksiyonları Destekliyor mu?
Yeni satın almayı düşündüğünüz Dark USB Type-C dönüştürücü üzerindeki fonksiyonları kullanabilmeniz için öncelikle sahip olduğunuz bilgisayarın Type-C portu üzerinden 
Güç / Şarj, DisplayPort, HDMI, VGA, Ethernet ve USB Data bağlantısı gibi fonksiyonları desteklediğinden emin olmalısınız. Lütfen bilgisayarınızın üretici sayfasında bulunan
 açıklamaları takip ediniz.HDMI / USB 3.0 / 65W Hepsi Bir Arada !
Standart bir dizüstünden çok daha taşınabilir yapı sunan yeni nesil Macbook ve Ultrabook modelleri bu avantajı sağlamak için standart portlarını Type-C ile güncellemişlerdir. DK-AC-U31X32'ın bağlantıları sayesinde Ultrabook sınıfı çok ince bilgisayarlarda tek porttan ihtiyacınız olan tüm bağlantılara sahip olacaksınız. DK-AC-U31X32 Type-C üzerinden akılı cihazlarınızı şarj ederken aynı zamanda size USB 3.0 portu ve HDMI çıkışı sağlayacak.Çok Fonskiyonlu 3'ü 1 Arada !
DK-AC-U31X32 ile Type-C girişli cihazlarınızda birden fazla port desteği ile daha çok cihaz kullanımına erişebileceksiniz. Üstünde bulanan USB-A 3.0 portu sayesinde harici disk, usb bellek gibi cihazlarını bağlayabilir, 5Gbps hızında yüksek hızlı dosya aktarımları yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra klavye, mouse ve gamepad gibi cihazlarınızı da bağlayarak bilgisayarınızda kullanabilme imkanına sahip olacaksınız. HDMI portu sayesinde ise televizyon, projeksiyon ve monitör gibi cihazlara bağlanarak 4K UHD kalitesinde görüntünüzü daha büyük ekranlara yansıtabilir keyfinizi katlayabilirsiniz. 65W gücünde PD portu sayesinde ise cihazlarınızı hızlıca şarj edebileceksiniz.Yeni Nesil Macbook ve Ultrabooklar ile Tam Uyumlu!
Yeni nesil Type-C cihazlarınıza USB-A portu kazandırmanın zamanı! USB-A girişi olmayan veya yetersiz olan yeni nesil cihazlarınıza fazladan bir USB portu eklemenin yanı sıra HDMI ve PD portu da eklemenize olanak sunan U31X32 sizlere daha keyifli bir kullanım sunar. Dark USB Type-C dönüştürücüyü hem Windows hem de Mac işletim sistemli bilgisayarlarınızda kolaylıkla kullanabileceksiniz. Herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen U31X32, tak ve kullan yapısıyla bilgisayarınıza takar takmaz çalışacaktır.Yüksek Kalite Dijital Görüntü ve Ses Çıkışı
DK-AC-U31X32 üzerinde bulunan HDMI 1.4 portu sayesinde 4K@30Hz/ 2K@60Hz / 1080P@60Hz / 3D gibi yüksek çözünürlükte dijital görüntü çıkışı sağlarken Home Cinema cihazlarının desteklediği Dolby True HD / DTS HD gibi çevresel sesleri de Stereo Downmix olarak bilgisayarınızdan dijital olarak dinleyebilirsiniz.Yüksek Hızlı USB-C Power Delivery (PD) Burada, Tam Tamına 65W !
USB-C Power Delivery destekleyen Macbook/Ultrabook veya mobil cihazlarınızda şarj işlemini USB-C Power Delivery(PD) portunu kullanarak yapabilirsiniz. 65W' a kadar adaptör desteği sunan PD portu sayesinde Macbook/Ultrabook cihazınızı hem kullanıp hem de aynı anda kolayca şarj edebilirsiniz.Ekran Sınırlarınızı Aşın, Çalışma Alanınızı Genişletin !
Dark U31X32 ile ekran genişletme (extend) ve ekran yineleme (mirroring) özellikleri ile sınırları aşarak ekranlarınızı genişletebilir veya yineleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha geniş kapsamlı çalışarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz! Dark sayesinde küçük ekranlarınızdaki görüntüleri Type-C to HDMI kablo arayıcılığıyla TV veya Monitör gibi daha büyük ekranlarda 4K kalitesinde görüntüleyebilirsiniz.


Teknik Özellikler :

 

Tip

: USB3.1 Type-C
Port Bilgisi: HDMI (4K@30Hz, 2K@60Hz, 1080P@60Hz) + USB-A 3.0 + 65W PD 
İşletim Sistemi Desteği: MacOS, Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 / 8 / 7
Ürün Kodu: DK-AC-U31X32