DARK 4 PORT USB TYPE-C HUB 2X USB3 TYPE-A 2X USB3.1 TYPE-C DK-AC-USB312C

SKU: DK-AC-USB312C
Üretici: Dark
Fiyat için Arayın

Dark 4 Port USB Type-C HUB 2X USB3.0 Type-A & 2X USB3.1 Type -C
USB 3.0 ve USB 2.0 Bağlantıları ile Bilgisayarlarınızın Slot Sayısını Yükseltin!Dark ile Type-C Portunuzu Dönüştürerek Çoklayın!
Yüksek hızlı USB Type-C portuna sahip cihazlarınızı kolayca kullanabilmeniz için gerekli 4 portlu USB 3.2 Gen 1 Type-A ve Type-C çoklayıcı Dark'tan. Özellikle yeni nesil Ultrabook ve Macbook bilgisayarlarda USB portların azlığı kullanıcıların harici cihazlarını bilgisayarlarına bağlamasını olanaksız kılmaktadır. Bilgisayarınızın sahip olduğu Type-C portundan yeni nesil akıllı telefonlar, USB bellekler ve harici disklerle USB 3.1 bağlantısı kurup hem daha hızlı data aktarımı hem de şarj imkanı bulacaksınız.USB 3.2 Gen 1 ile Yüksek Hız!

USB 3.2 Gen 1 ile verilerinizi aktarırken baş döndüren 5 Gbps hızına hazır olun, 5 Gbps hızı sayesinde verilerinizi çok kısa sürelerde ve kusursuzca aktarabilirsiniz. Bu hız sayesinde beklemek yerine vaktinizi daha verimli kullanabilirsiniz. USB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler en fazla 60MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB 3.2 Gen1 arayüzünün sunduğu maksimum 5Gbps bağlantı hızı aracılığı ile diskinizin de performansına da bağlı olarak 500 MB/s ve üzeri hızlarda veri transferi gerçekleştirebilirsiniz. USB 2.0 disk istasyonlarına göre kat be kat daha hızlı veri transferi yapacak, gigabaytlarca veriyi çok daha kısa sürede kopyalayacaksınız.
Ultra Yüksek Hızda Veri Aktarımı!

Dark ile fotoğraflarınızı, videolarınızı veya önemli dosya ve belgelerinizi eskiye göre çok kısa zamanda kopyalama imkanına sahipsiniz. USB 2.0 disk istasyonlarına göre kat be kat daha hızlı veri transferi yapacak, gigabaytlarca veriyi çok daha kısa sürede kopyalayacaksınız.Daha Hızlı Şarj İmkanı

USB2.0 üzerinden bilgisayarınıza bağladığınız akıllı telefon/tablet gibi cihazlar 500mA güç ile şarj olmaktadır. Yeni nesil USB3.2 Gen 1 bağlantı ise 900mA şarj değeri ile USB2.0'dan ayrılmaktadır. Dark USB312C USB3.2 Gen 1 HUB'ın yüksek hızlı portları ile cihazlarınızı iki kata kadar daha hızlı şarj edebilirsiniz.Az Sayıda USB Çıkışlı Ultrabook'lara ve Macbook'lara Mahkum Kalmayın!

Dizüstü bilgisayarlar ince ve hafif yapılarıyla bize taşıma kolaylığı sağlarken bağlantı portlarının azlığı nedeniyle bazen istediğimiz donanımları aynı anda çalıştırmamıza izin vermemektedir. Özellikle ofis ortamında klavye, fare, USB bellek kullananlar için ultrabook, macbook ve dizüstü bilgisayarların USB çıkış sayısı yeterli gelmemektedir. Taşınabilir disk, USB bellek gibi ekstra bir ürün daha kullandığınızda kablo tak-çıkar yapmak zorunda kalırsınız. Dark USB312C HUB'ın 2 adet USB 3.2 Gen 1 USB-A ve 2 Adet USB 3.2 Gen 1 Type-C portları ile ihtiyacınız olan tüm portlar elinizin altında olacak ve tüm sorunlarınız çözümlenecektir.Macbook ve Tüm Notebooklar ile Uyumlu

Dark USB312C kullandığınız tüm macbook ve notebook cihazlarınız ile tam uyumlu olarak sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Dilediğiniz gibi USB portunuzu çoğaltabilir ve yetersiz USB portu derdinize son verebilirsiniz.Harici HDD ve Bellekler için İdeal
Dark USB312C USB-A 3.2 Gen 1 portları ile harici HDD ve SSD belleklerinizle sorunsuz olarak çalışmaktadır. Dark sayesinde birden fazla USB bellek ya da disk desteğinin getirdiği yüksek depolama seçenekleri ile yüksek hızda okuma/yazma desteğine kavuşabilir, gigabytelarca veriyi çok hızlı şekilde bilgisayarınıza aktarabilir, yedek alabilirsiniz. Dark USB-C dönüştürücü ile sevdiklerinize daha çok zaman ayırın
Evrensel Uyumluluk
Dark USB312C tüm USB-A ve USB-C cihazlarınızla tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Cihazınızı taktıktan sonra size sadece Dark'ın hızını tatmak kalır!
Alüminyum ile Yüksek Koruma, Sofistike Tasarım
Dark USB312C dönüştürücü yüksek kaliteli alüminyum alaşım kaplamaya sahiptir. Alüminyum alaşım, başlık ve dönüştürücünün ana gövdesinde yüksek koruma sağlarken yumuşak hatlı çizgilere sahip tasarımı şık ve zarif bir görünüm sunar.
Her Zaman Yanınızda Taşıyabileceğiniz Boyutlar
Kompakt boyutlarıyla her tür çantaya ve bölmeye sığabilen Dark USB312C zarif dizaynı ve esnek kablosuyla daima yanınızda bulundurabilir ve her yere götürebilirsiniz.Teknik Özellikler :

RenkGri
Bağlantı3.2 Gen 1 USB-C
USB Port Sayısı2x USB-A 3.2 Gen 1 / 2x USB Type-C
Ürün KoduDK-AC-USB312C