DARK Connect Master X4 USB-A to 3 Port USB2.0, 1 Port USB3.0 HUB DK-AC-USB310

SKU: DK-AC-USB310
Üretici: Dark
Fiyat için Arayın

Dark Connect Master X4, 1xUSB 3.0 3xUSB 2.0 4 Port Type-A HUB
USB 3.0 ve USB 2.0 Bağlantıları ile Bilgisayarlarınızın Slot Sayısını Yükseltin!

Dark ile Type-A Portunuzu Çoklayın!
Yüksek hızlı USB Type-A portuna sahip cihazlarınızı kolayca kullanabilmeniz için gerekli 4 portlu USB 3.0 ve USB 2.0 Type-A çoklayıcı Dark'tan. Özellikle yeni nesil Ultrabook ve Macbook bilgisayarlarda USB portların azlığı kullanıcıların harici cihazlarını bilgisayarlarına bağlamasını olanaksız kılmaktadır. Bilgisayarınızın sahip olduğu Type-A portundan yeni nesil akıllı telefonlar, USB bellekler ve harici disklerle USB 3.0 bağlantısı kurup hem daha hızlı data aktarımı hem de şarj imkanı bulacaksınız.

USB 3.0 ile Yüksek Hız!
USB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler en fazla 60MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB 3.2 Gen1 arayüzünün sunduğu maksimum 5Gbps bağlantı hızı aracılığı ile diskinizin de performansına da bağlı olarak 500 MB/s ve üzeri hızlarda veri transferi gerçekleştirebilirsiniz. USB 2.0 disk istasyonlarına göre kat be kat daha hızlı veri transferi yapacak, gigabaytlarca veriyi çok daha kısa sürede kopyalayacaksınız.


Daha Hızlı Şarj İmkanı!
USB 2.0 üzerinden bilgisayarınıza bağladığınız akıllı telefon/tablet gibi cihazlar 500mA güç ile şarj olmaktadır. Yeni nesil USB 3.0 bağlantı ise 900mA şarj değeri ile USB 2.0'dan ayrılmaktadır. Dark Connect Master X4 USB HUB'ın yüksek hızlı 1 adet USB 3.2 Gen1 portu ile cihazlarınızı iki kata kadar daha hızlı şarj edebilirsiniz.

Az Sayıda USB Çıkışlı Ultrabook'lara ve Macbook'lara Mahkum Kalmayın!
Dizüstü bilgisayarlar ince ve hafif yapılarıyla bize taşıma kolaylığı sağlarken bağlantı portlarının azlığı nedeniyle bazen istediğimiz donanımları aynı anda çalıştırmamıza izin vermemektedir. Özellikle ofis ortamında klavye, fare, USB bellek kullananlar için ultrabook, macbook ve dizüstü bilgisayarların USB çıkış sayısı yeterli gelmemektedir. Taşınabilir disk, USB bellek gibi ekstra bir ürün daha kullandığınızda kablo tak-çıkar yapmak zorunda kalırsınız. Dark Connect Master X4 USB HUB'ın 1 adet USB 3.2 Gen1 ve 3 adet USB 2.0 portları ile USB Type-A cihazlarda yaşadığınız tüm sorunların çözümü olacaktır.


Alüminyum Gövde ile Minimal Tasarım Birleşti!
Kompakt boyutlarıyla her tür çantaya ve bölmeye sığabilen Dark Connect Master X4 USB HUB Type-A USB çoklayıcıyı, zarif dizaynı, dayanıklı alüminyum gövdesi ve esnek kablosuyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan USB çoklayıcınızı her yere götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • USB Giriş: 1 Adet USB 3.0 / 3 Adet USB 2.0
  • USB Çıkış: Type-A
  • Hız: USB 3.0 (3.2 Gen 1) - 5GBit/sn, USB 2.0 - 480Mbit/sn
  • Renk: Siyah
  • Kablo Uzunluğu: 10cm
  • Ürün Kodu: DK-AC-USB310