DARK USB3.1 Type-C to 10/100/1000 Gigabit LAN Ethernet Adaptor DK-AC-U31X3GL2

SKU: DK-AC-U31X3GL2
Üretici: Dark
Fiyat için Arayın

Yepyeni MacBook ve Yeni Nesil Ultra Booklar için Fonksiyonel USB3.0 ve Gigabit Ethernet Dönüştürücü!USB Type-C ile Gigabit Hızında Bağlantı Cebinizde Taşıyabileceğiniz Boyutlarda!
Dark USB Type-C- Gigabit Ethernet adaptörü USB Type-C üzerinden RJ-45 kablolu ağ bağlantısı sunan pratik bir adaptördür. Özellikle yeni nesil Ultrabook ve Macbook Air bilgisayarlarda bulunmayan ethernet portunu USB Type-C ileGigabit hızında kullanmanızı sağlayacak olan Dark USB Type-C- Gigabit Ethernet adaptör minik boyutlarıyla sürekli yanınızdaUltrabook ve Macbook Air'lerde Kablu İnternet'e Bağlanın!
Kablosuz internet bağlantısı kolay olsa da kablolu internet bağlantısının hızını ve tepki süresini asla karşılayamaz. Bunu bilen kullanıcılar için Ultrabook ve Macbook'larında kablolu bağlantı her zaman tercih edilen bir seçenektir. Dark USB3.1-Gigabit Ethernet adaptörüyle kablo üzerinden yüksek hızlı internete kolayca bağlanın.RJ-45 ile Gigabit Hızında Kablolu İnternet Bağlantısı
Standart kablolu ethernet girişine sahip Dark USB Type-CGigabit Ethernet adaptör ile yeni jenerasyon Ultrabook, Netbook ve Macbook Air gibi cihazlarınıza interneti kablolu getirebileceksiniz. Piyasada bulunan 10/100MB adaptörlerden farklı olarak DARK U31X3GL2 size dünya standartlarında 1Gbps bağlantı hızı sunuyor. Dolayısıyla ağ üzerinden dosya paylaşımı gibi konularda size 10 kata varan hız vadediyor...Type-C ile Yüksek Hız
USB2.0'ın 480Mbps hızındaki bağlantısı Gigabit hızında kablolu internet bağlantısını sınırlamaktadır. Gigabit internet hızına ulaşabilmek için 5Gbit/sn hızına sahip USB Type-C arabiriminin kullanılması gerekir. Dark USB Type-C - Gigabit ethernet adaptör ve bilgisayarınızın USB Type-C portuyla hız sınırlarını aşacak kablolu bağlantıya sahip olun!İkinci bir RJ-45 Bağlantısına İhtiyaç Duyanlar İçin!
Masaüstü veya taşınabilir bilgisayarınızda mevcut bulunan ethernet girişinin dışında ayrıca kullanacağınız bir Dark USB Type-C- Gigabit Ethernet adaptörü ile bilgisayarınızda 2 adet Ethernet portunu aynı anda kullanabilirsiniz. Ağ kurulumunuz birden fazla altyapıya sahip ve farklı yapılar için ayrı ethernet bağlantısına ihtiyacınız olduğu durumlarda Dark USB Type-Cağ adaptörü ideal çözümdür.
Örneğin; bir ethernet çıkışınızdan internet bağlantısı sağlarken ikinci ağ bağlantısını dahili (intranet) bağlantı için kullanabilir ya da ağ üzerinden çalışan yüksek hızlı harici diski bilgisayarınıza dahil edebilirsiniz.
Şık Alüminyum Tasarım
Minimalist boyutları ve kompakt tasarıma sahip yapısıyla Dark USB3.1 Gigabit ağ adaptörü Alüminyum tasarımının vermiş olduğu şıklığı ile göz dolduruyor.Uzun Ömürlü ABS Kaplamalı Elastik Kablo
Güçlü ABS kaplanmış elastik kabloya sahip Dark USB3.1-Gigabit Ethernet adaptör, dayanıklılığı ile vazgeçilmeziniz olacak.Her Zaman Yanınızda Taşıyabileceğiniz Boyutlar
Kompakt boyutlarıyla her türlü çantaya ve bölmeye sığabilen Dark USB3.1-Gigabit Ethernet adaptörü zarif dizaynı ve esnek kablosuyla daima yanınızda bulundurabilirsiniz. Avuç içine sığan USB3.1-Gigabit Ethernet adaptörünüzü her yere götürebilirsiniz.


Teknik Özellikler:

 

  • Ağ Bağlantı Arayüzü: 10/100/1000Mbps
  • Bağlantı : USB Type-C
  • İşletim Sistemi Desteği : Windows  7 / 8 / 10 / 11 ve MacOSX
  • Ürün Kodu: DK-AC-U31X3GL2