LOGITECH Pebble M191 Kablosuz Optik 1000DPI Kablosuz Gri Mouse 910-005922

SKU: 910-005922
Üretici: Logitech
587,56 ₺ (TL) (KDV Dahil)
Kullanılabilirlik: 10 stokta

Bilgisayardaki verimi, işlem kabiliyetini ve performansı artıran bir aygıttır. Optik mouse, portatif tasarımı ile kablosuz kullanım imkanı sunar. İşlevsel özellikleri ve kullanıcı dostu tasarımı ile tüm beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı başarır. Oyun gibi hızlı hareket ivmesi gerektiren işlemlerde güçlü teknolojik özellikleri ile kolay kullanım imkanı sunar.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • Kablosuz kullanım imkanı sağlayan mouse modeli, hassas optik sensörü sayesinde hızlı çalışır. Ayrıca pürüzsüz yüzeylerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.
  • Scroll özelliği sayesinde kolaylıkla grafikler arasında kaydırma yapılabilir.
  • Sağ, orta tekerlek ve sol olmak üzere 3 adet fonksiyon butonu vardır.

Hızlı Komut

1000 DPI kaydırma hassasiyeti ile ürün kullanım esnasında daha fazla hareket ivmesi kazandırır. Komutları hızlı bir şekilde algılar. Bu sayede mouse kullanırken hem zaman kazandırır hem de keyifli kullanımlar sunar.

Rahat Tutuş ve Fonksiyonel Kullanım

Sağ ve sol el için fonksiyonel olarak tasarlanan ürün, rahat tutuş sağlar. Uzun saatler kullanıldığında dahi el anatominize zarar vermez, ergonomik kullanım sağlar. Oyuncular için rahat ve konforlu kullanım sağlayan özellikleri ile dikkat çeker. Avuç içine uygun olan yapısal avantajları ile oyun deneyimi elde etmenizi sağlar.


Sinyal Kararlılığı

Wireless bağlantı arayüzüne sahip olan ürün, sinyal kararlılığı ile oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Kaliteli materyallerle üretilen mouse, darbelerden etkilenmez. Ürünün teknik ve donanım özellikleri uzun süre kullanıma uygundur.

Aydınlatma Yok
Bağlantı Kablosuz
Buton Sayısı 3
DPI 1000 DPI
Kullanım Amacı Ev - Ofis
Mouse Formu Sağ El, Sol El
Mouse Tipi Optik
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24