512GB TYPE-C DUAL SANDISK SDDDC3-512G-G46NB TYPE-C DUAL DRIVE GO MAVİ

Maalesef - bu ürün artık mevcut değil

SKU: 210226809
Üretici: Sandisk
1.360,20 ₺ (TL) (KDV Dahil)
Kullanılabilirlik: Stokta yok
Kapasite512 GB
RenkMavi
BağlantıTYPE-C

USB Type-C™ ve Type-A cihazlarınız arasında çalışan bir depolama cihazı mı arıyorsunuz? SanDisk Ultra® Dual Drive Go, dosyalarınızı USB Type-C akıllı telefonunuz, tabletleriniz ve Mac’leriniz ile USB Type-A bilgisayarlarınız arasında kolayca taşımanıza imkan tanır.1 Artık daha fazla fotoğraf çekip, tüm cihazlarınızda bunlara erişebilirsiniz.

USB type-C akıllı telefonunuzla fotoğraf çekip, bunlara PC’nizde mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Sizi anlıyoruz. SanDisk Ultra® Dual Drive Go, dosyaları USB Type-C akıllı telefonunuz, tabletleriniz ve Mac’leriniz ile USB Type-A bilgisayarlarınız arasında sorunsuzca taşımanıza imkan tanır.

USB Type-C akıllı telefonunuzda yer mi kalmadı? Sadece SanDisk Ultra® Dual Drive Go USB Flash Sürücü’yü takın ve cihazınızdan yer açarak dosyaları kolayca taşıyın.1 Tüm bu ekstra yer ile daha fazla seyahat fotoğrafı, film, müzik, oyun ve daha başka ne isterseniz depolayabilirsiniz.

En yeni fotoğraf, video, müzik, belge ve kişilerinizi SanDisk Memory zone uygulaması ile otomatik olarak yedekleyin.2 Akıllı telefonunuzu kaybetseniz bile, en değerli anılara sahip olduğunuzdan emin olun.

Fotoğrafları cihazlar arasında e-postayla göndermeye elveda deyin. Dosyalar SanDisk Ultra® Dual Drive Go cihazınızda yer aldıktan sonra, 150 MB/sn okuma hızlarına sahip yüksek kaliteli USB 3.1 Gen 1 performansı, dosyalarınızı bilgisayarınıza hızlıca taşımanıza imkan tanır.

Çantanıza veya cebinize atın. SanDisk Ultra® Dual Drive Go, hareket halinde olduğunuzda disklerin konektörlerini korumak için tasarlanmıştır.

Diskinizi kullanışlı ve güvenli olması için anahtarlığınıza takın. Artık dışarı çıktığınızda yer açmanız gerekirse, her zaman elinizin altında olacaktır.