TX E301 30m CAT5e/6 HDMI Extender TXHDE301

SKU: TXHDE301
Üretici: Tx
Fiyat için Arayın

HDMI BAĞLANTIYI UZAĞA İLETMENİN EN KOLAY YOLU !
TX 30m HDMI uzatıcı; Görüntü kaynağı ile TV/Monitör ya da Projeksiyon cihazı arasında CAT5E/CAT6 kablo Üzerinden 30 metreye kadar görüntü aktarımı sağlar. Özellikle birden fazla TV ile maç yayını yapan işletmeler, konser ve sahne gösterilerine teknik ekipman sağlayan işletmeler, konferans salonlarında ders veren okullar, bina içi kayıpsız dijital sinyal aktarımına ihtiyaç duyan ofisler vb. alanlarda kolaylıkla kullanılabilir. TX HDMI Extender ile HDMI bağlantı kabloları ve CAT5E/CAT6 Ethernet kablosu kullanarak 30 metreye kadar görüntü aktarabileceksiniz.

HDMI İLE 30 METREYE KADAR GÖRÜNTÜ AKTARIMI
TX HDMI Extender sayesinde 15 metreye kadar görüntü kaynağı ile HDMI verici arasında ve 20 metreye kadar HDMI alıcı ile TV arasında HDMI kablo kullanabilirsiniz. Alıcı ve verici arasında kullandığınız bağlantılarla 30m CAT5E/CAT6 kabloda dahil edildiğinde toplamda 65 metreye kadar görüntüyü kolayca ve kayıpsız aktarabilirsiniz.

PAHALI HDMI KABLOLARA İHTİYACINIZ YOK !
TX HDMI Extender 30m'ye kadar ki en uzun mesafeyi HDMI kablolara göre daha uygun fiyatlı CAT5E/CAT6 Ethernet kablolarıyla aktarır. TX HDMI Extender yüksek fiyatlı 20m üzeri HDMI kablolara yapacağınız masraftan ve HDMI kabloların bükülerek bozulmaları gibi dış etkenlerden koruyarak, cebiniz için en yüksek tasarrufu sağlar.
Dikkat!: HDMI v1.4'ün 340MHz'lik bant genişliğini desteklemesi sebebiyle sadece CAT5E/CAT6 veya üzeri standartlara sahip Ethernet kabloları kullanınız.

KOLAY KURULUM
TX HDMI Extender kullanımı oldukça kolaydır. Kullanıcı dostu, tak ve çalıştır düşüncesi ile tasarlanan TXHDE301 modeli aynı zamanda her zaman yanınızda bulunması için ve minimal tasarımıyla TX mühendisleri tarafından beğeninize sunuluyor !

EKNİK ÖZELLİKLER
 

Görüntü KaynağıCAT5E/CAT6
Görüntü HedefiHDMI
ModMirror & Extend
Model KoduTXHDE301